Vzorový formulář EIA Červenec 2023

Formulář pro připomínky k průmyslové zóně ke stažení zde

Návod k vyplnění 

Text psaný kurzívou červeným písmem slouží především pro inspiraci (nejde o vyčerpávající výčet) a je třeba tento text na závěr smazat. Místo nich sami vyjmenujte a zdůvodněte všechna rizika a negativa projektu, kterými by se měl podle vás krajský úřad zabývat. 

Vaše připomínky budou zahrnuty do posouzení záměru krajským úřadem. Slouží k tomu, aby měl pověřený posuzovatel co nejvíce informací o rizicích a negativech záměru.  Zároveň vaše připomínky slouží k tomu, aby posuzovatel záměru viděl výrazný nesouhlas většího počtu občanů

Cílem je pak dosáhnout toho, aby záměr dostal od krajského úřadu co nejvíce podmínek a výhrad k doplnění či vysvětlení. Ideálně pak aby záměr nebylo možné realizovat  předloženém rozsahu.

KDE ZÍSKÁM VZOROVÝ FORMULÁŘ?

  1. Formulář pro připomínky k průmyslové zóně ke stažení zde.

  2. Vytištěný formulář si lze vyzvednout v reklamce Petr či papírnictví Spino.

JAK ODESLAT PŘIPOMÍNKY?

  1. Dokument  vytisknete, podepíšete (podpis stačí bez ověření) a odešlete doporučeně na adresu Krajského úřadu Jihočeského kraje (Krajský úřad Jihočeského kraje, odbor životního prostředí, zemědělství a lesnictví, U Zimního stadionu 1952/2, 370 76 České Budějovice). 
  2. Vyjádření je možné také předat osobně na podatelně krajského úřadu (pak doporučujeme nechat si potvrdit jeho přijetí na kopii dokumentu).
  3. Je možné zvolit také zaslání připomínek datovou schránkou (pokud ji máte zřízenou) – Identifikátor datové schránky Krajského úřadu Jihočeského kraje: kdib3rr
  4. Připomínky můžete zaslat též v dokumentu, který opatříte zaručeným elektronickým podpisem, na adresu podatelny  Krajského úřadu Jihočeského kraje (posta@kraj-jihocesky.cz)
  5. Vyplněný a podepsaný formulář přineste do 26. 7. 2023 zpět do Reklamky Petr nebo do  papírnictví Spino a my pak všechny posbírané připomínky odvezeme na podatelnu Krajského úřadu za Vás. 
  6. Vyplněný a podepsaný formulář do 26. 7. 2023 naskenujte nebo vyfoťte dostatečně kvalitně telefonem a pošlete na emailovou adresu nasesobeslav@gmail.com.  My pak Vaše připomínky pošleme datovou schránkou za Vás. 

DO KDY?

Lhůta pro doručení připomínek krajskému úřadu končí dne 27.7. 2023. 

Nenechávejte tedy odeslání na poslední chvíli. 

K připomínkám došlým po termínu úřad nepřihlíží!

V případě zájmu, rádi Vám s podáním připomínek pomůžeme či poradíme. Stačí nás kontaktovat na nasesobeslav@gmail.com, skrze náš Facebook či osobně u členů spolku Naše Soběslav.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *